[FAQ] Frequently Asked Question

odpowiadamy na najczęściej zadawane pytania

W jaki sposób mogę się przygotować do masażu tajskiego?

Wszystko co niezbędne do masażu znajdziecie u nas. W naszym salonie jest łazienka z prysznicem jeśli istnieje potrzeba odświeżenia się po lub przed masażem. Do masażu można zostać w swojej bieliźnie lub użyć jednorazowej oferowanej przez nasz salon.

Czy mogę płacić kartą lub przelewem?

Jak najbardziej można zapłacić kartą – posiadamy terminal płatniczy w naszym salonie, a w razie potrzeby obsługa pomoże Wam zapłacić przelewem, jeśli wystąpi taka potrzeba.

Gdzie dowiem się o najnowszych promocjach?

Wszystkie informacje o naszych najnowszych promocjach znajdziecie w zakładce promocje na naszej stronie internetowej oraz na Facebooku. Zachęcamy do zaglądania na naszą stronę i śledzenia aktualności oraz polubienie naszego fanpage na Facebooku

Czy mogę zakupić kartę podarunkową przez Internet, bez odwiedzania salonu?

Kartę podarunkową można zakupić na recepcji w naszym salonie.

Jakie są przeciwwskazania do korzystania z masażu tajskiego?

Oczywiście, istnieją pewne przeciwskazania do korzystania z masażu tajskiego. Mogą to być choroby układu krążenia, niektóre choroby skóry, szczególnie te wywołujące stany zapalne. Korzystanie z masażu jest również niewskazane po bezpośrednich ciężkich urazach ciała.

Kto wykonuje masaż w salonie Baliayu? Czy są to tajskie masażystki?

W naszym salonie pracują doświadczone masażystki pochodzące z wyspy Bali w Indonezji oraz z Tajlandii. Każda z naszych masażystek jest certyfikowaną fizjoterapeutką.

Czy osoby starsze mogą korzystać z masażu tajskiego?

Zasadniczo nie ma górnej granicy wiekowej osób poddających się masażowi. W każdym przypadku siła i intensywność masażu są zawsze dostosowywane do potrzeb osoby korzystającej z zabiegu.

Jakie rodzaje olejków używane są do masaży?

W naszym salonie używamy wielu różnych olejków. Jednakże, wszystkie z nich są w 100% przebadane dermatologicznie i przeznaczone do profesjonalnego użytku. Przeważnie są to olejki pochodzenia naturalnego typu zielona herbata.