Salon masażu BALIAYU w STARGaRDZIE

Odkryj harmonię między ciałem a umysłem

Nowo otwarty Salon masażu Tajskiego i Balijskiego w Stargardzie – zaprasza na masaże wykonywane przez dyplomowane i posiadające wieloletnie doświadczenie masażystki prosto z Tajlandii i wyspy Bali w Indonezji.

 

Zanurz się w rajskim spokoju i odprężeniu – zapraszamy do nowo otwartego salonu masażu w Stargardzie. Oferujemy niepowtarzalne doznania w postaci masażu tajskiego i balijskiego, którymi z pewnością odkryjesz nowe, nieodkryte jeszcze tajemnice relaksu. Ciesz się przyjemnymi dotykami, aromatycznymi olejkami i wysokiej klasy zabiegami, które odprężą Twój umysł i ciało. Podaruj sobie chwilę luksusu i przeniesienie do miejsca, gdzie wszystkie troski znikają.

Salon masażu tajskiego i balijskiego oferuje przyjemną atmosferę oraz usługi na najwyższym poziomie. Nasze masażystki nie tylko doskonale znają swoje rzemiosło, ale także zadbają o Twoje indywidualne potrzeby. Nie czekaj dłużej, odwiedź nasz salon masażu w Stargardzie i pozwól sobie na odrobinę odprężenia i regeneracji.

Gwarantujemy profesjonalną usługę na najwyższym poziomie.

 SALON MASAŻU BALIAYU | STARGARD

Salon masażu BALIAYU w STARGARDZIE | Lokalizacja

Salon masażu Baliayu

Z myślą o Twoim zdrowiu i doskonałym samopoczuciu zapraszamy Cię do naszego Salonu masażu Baliayu w Stargardzie przy ulicy 11 Listopada.

Salon masażu tajskiego i balijskiego w Stargardzie to wyjątkowo klimatyczne miejsce, które za sprawą wyjątkowego masażu, relaksacyjnej muzyki,  blasku świec i aromatycznych olejków przeniesie Cię w inny świat. Zarezerwuj czas tylko dla siebie, oderwij się od stresu i szarej codzienności, zregeneruj swoje siły, odnajdź harmonie miedzy ciałem a umysłem.

NASZ ADRES:

11 Listopada 41 U2, 73-110 Stargard

Tel.: 510 91 44 44

Nasza oferta

z myślą o Twoim zdrowiu i doskonałym samopoczuciu

W Salonie Baliayu – wszystkie masaże wykonywane są przez doświadczone, dyplomowane, posiadające wieloletnie doświadczenie masażystki prosto z Tajlandii i z wyspy Bali. Wykonywane w Salonie Baliayu masaże łączą w sobie techniki jogi, akupresurę i refleksologię (masaż stóp). Najczęściej jest to masaż całego ciała, który według filozofii Tajów powinien skupiać się na rozciąganiu i rytmicznym uciskaniu konkretnych punktów na ciele. Mamy wiele dowodów na to, że dzięki uciskaniu właściwych punktów, osoba masowana pozbywa się stresu, napięcia oraz bólu.

Wykonywane przez nas masaże są odpowiednie dla ludzi w każdym przedziale wiekowym, wskazane dla ludzi zarówno aktywnych fizycznie jak i tych mniej aktywnych. Są polecane dla osób zdrowych jak również tych cierpiących na różne schorzenia.

Z pełnym przekonaniem zachęcamy Państwa do skorzystania z usług naszych doświadczonych masażystek, pochodzących z wyspy Bali w Indonezji, które dzięki posiadanej wiedzy i umiejętnościom potwierdzonymi certyfikatami – pomogą Państwu w uśmierzeniu bólu towarzyszącemu wielu dolegliwościom.

Masaż tajski

Jest typem tzw. głębokiego masażu. Może być wykonywany z użyciem olejków lub bez tzw. „na sucho”. Stanowi on sekwencję technik, stanowiących połączenie akupresury ważniejszych punktów na ciele człowieka z elementami pasywnej jogi, rozciągania i refleksologii. W Tajlandii jest znany jako „nuat phaen boran” co można przetłumaczyć jako starożytny klasyczny masaż…

Masaż balijski

Masaż wykonywany z użyciem ciepłych olejków. Jest bardzo starym masażem, który czerpie wpływy z medycyny chińskiej oraz indyjskiej.  Wyjątkowym czyni go balijskie przekonanie, że by osiągnąć spotęgowany stan rozluźnienia, krew i tlen muszą swobodnie przepływać i tylko wtedy energia również przepływa bez ograniczeń. Ta starożytna technika masażu wykorzystuje różnorodne techniki,  …

Masaż leczniczy

Tajski masaż leczniczy liczy już ponad 2500 lat. Niegdyś taki masaż przeznaczony był wyłącznie dla członków rodziny królewskiej. Dziś masaż tajski to jeden z popularniejszych masaży w Polsce. Łączy w sobie techniki jogi, akupresurę i refleksologię (masaż stóp). Jest to masaż całego ciała, który według filozofii Tajów powinien skupiać się na rozciąganiu i rytmicznym uciskaniu konkretnych punktów na ciele …

Aktualny CENNIK

usług wykonywanych w Salonie Masażu Baliayu

Nazwa usługi  60 minut 90 minut
Masaż balijski 160 zł 230 zł
Masaż tajski 160 zł 230 zł
Masaż tajski z olejkami 180 zł 260 zł
Masaż THAIBALI MIX 180zł 260 zł
Masaż na 4 ręce 300 zł 420 zł
Masaż aromaterapeutyczny gorącym woskiem 200 zł 280 zł
Masaż rozgrzanymi kamieniami 200 zł 280 zł
Masaż tkanek głębokich 200 zł 280 zł
Balijskie KOBIDO 200 zł 280 zł
Masaż dla dwojga tajski i balijski 300 zł 430 zł
Masaż dla dwojga tajski z olejkami 340 zł 470 zł
Bali Masaż twarzy i stóp 160 zł 230 zł
Bali Masaż stóp 160 zł 230 zł
Bali masaż stóp + peeling 200 zł 280 zł
Masaż dla dzieci 160 zł 230 zł
Masaż dla kobiet w ciąży 160 zł 230 zł
Balijskie Wakacje 220 zł 300 zł
Wegański rytuał 350 zł
Wegański rytuał dla dwojga 650 zł

Odkryj harmonię między ciałem a umysłem

Masażystki | Salon masażu Baliayu

Z myślą o Twoim zdrowiu i doskonałym samopoczuciu

gwarantujemy profesjonalną usługę na najwyższym poziomie. W Salonie Baliayu – masaże wykonywane
są przez doświadczone, dyplomowane masażystki pochodzące z Tajlandii i wyspy Bali w Indonezji. To tam doskonalą swoje umiejętności i zdobywają cenne dyplomy, aby móc dostarczyć Ci niezapomniane doświadczenie masażu.

KETUT SUPIARDI

Bali Indonezja, w zawodzie masażystki od 15 lat, osiągnięty certyfikat na poziomie mistrz – master,

Motto: „ Klient jest dla mnie najważniejszy, a masażu nie traktuje tylko jako pracę, po prostu kocham to robić.”

NI NYOMAN MEI ANTARI

Bali Indonezja, w zawodzie masażystki od 10 lat, osiągnięty certyfikat na poziomie mistrz – master,

Motto : „ Spróbuj masażu a zapewniam ze się uzależnisz.”

NI KADE SUARTINI

Bali Indonezja, w zawodzie masażystki od 20 lat, osiągnięty certyfikat na poziomie mistrz – master.

Motto: „ Zawsze staram się wykonywać masaż na najwyższym poziomie, by moi klienci czuli się komfortowo”

NI LUH AGUSTINI

Bali Indonezja, w zawodzie masażystki od 20 lat, osiągnięty certyfikat na poziomie mistrz- master,

Motto: „ Masaż jest całym moim światem, zapraszam”

Aktualności

Co u nas słychać?